خدمات ما

تصویرسازی

تصویرسازی بدون شک سرشاخه‌ای است که می‌تواند مانند یک چاشنی و گاه مانند یک عنصر اصلی خروجی نهایی بصری را تحت تاثیر قرار داده و همگام با پیشرفت تکنولوژی به صورت روزانه٬ تکنیک‌ و نگاه نوآورانه در فضای تصویرسازی و دیزاین مخاطب را شگفت زده خواهد کرد.

انیمیشن

انیمیشن‌ها بار روایت بیشتری را به نسبت موشن گرافیک به دوش می‌کشند. کاراکتر‌های جذاب و انیمیت‌های روان فضایی را می‌سازند که مخاطبی از دیدن آن لذت خواهد برد و صدا‌ها و تصاویر در ذهنش ماندگار خواهد شد. این انیمیشن‌ها می‌تواند یک قسمت تا صد‌ها قسمت باشد و شخصیت‌ها همگی از دنیای مخصوص خلق شده برای برند خواهند بود.

استیکر

استیکر‌ها امروز به عنوان یک رسانه مستقل در شبکه‌های اجتماعی محسوب می‌شوند. تصاویری که می‌توانند پیامی را به مستقیم منتقل کنند. گاه به همراه یک نوشته و گاه احساسی در فالب یک تصویر بامزه! بسته‌های استیکر پیشنهادی ما از ۲۰ عدد تا ۴۰ عدد تفکیک شده اند و با کاراکتر‌ یا کاراکتر‌های اختصاصی، طراحی و اجرا می‌شوند.

موشن گرافیک

موشن‌گرافیک‌ها محتوا محور و بر پایه‌ی گرافیک شکل گرفته‌اند. تصاویر خلاصه‌تر شده و خبری از داستان نیست. اطلاعات یک برند در یک موشن گرافیک به خوبی در ذهن مخاطب می‌ماند. گاهی این ویدیو می‌تواند معرفی یک کمپین یا رویداد باشد و یا روند تولید یک محصول. اگر اطلاعات زیادی در ویدیو می‌خواهید بگویید، موشن گرافیک پیشنهاد ماست.

طراحی شخصیت

کاراکتر‌ها یا مسکات‌ها ، شخصیت‌های اختصاصی یک برند یا یک رویداد هستند. شخصیت‌هایی که از دل یک برند بیرون آمده‌اند و یکی از بهترین‌ رسانه‌ها برای معرفی محسوب می‌شوند. اگر بخواهید ما می‌توانیم به این شخصیت‌ها جان بدهیم و آن را در ویدیوی شما قرار دهیم.

PHOTOGRAPHY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

مشتریان ما

مشتری‌های ما بسیار از کار با ما راضی هستند